^Wróć do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Bartek jest podopiecznym

logo

Żyjmy razem SPOA Gdańsk

baner

Podaruj 1% - ulotka

baner

O mnie

zdjecie

Jestem mamą na pełen etat: córka niesamowita gaduła, syn niesamowicie milczący i to właśnie jemu jest poświęcona ta strona.

Bardzo chętnie nawiąże kontakt z rodzicami, którzy tak jak ja na co dzień zajmują się autystycznym dzieckiem...

Czytaj więcej >

Facebook

Kalendarz

październik 2023
pwścpsn
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
1113042
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Ogółem
16
165
2841
16
1113042

Twoje IP 3.237.31.191
Filtr
 • Chciała bym w tym miejscu serdecznie podziękować wszystkim, na których wsparcie mogłam liczyć do tej pory. Dziękuję przyjaciołom, rodzinie i znajomym za pomoc w rożnych trudnych sytuacjach w życiu, na które miała wpływ niepełnosprawność mojego syna. Dziękuję za pomoc w opiece, terapii i różnego rodzaju wsparciu w codziennym życiu. Czasami zdążają się takie sytuacje, które samodzielnie trudno ogarnąć, a odrobina pomocy z zewnątrz staje się nie oceniona i niezwykle ułatwia życie. Ponadto dziękuję za dużą wyrozumiałość, serdeczność i życzliwość wszystkich otaczających nas ludzi, z którą spotykamy się na co dzień.

  Dziękuję nauczycielom i terapeutom, z którymi do tej pory miałam możliwość współpracować. Z ich pomocą mogłam tak wiele nauczyć się o autyzmie i problemach dziecka autystycznego oraz o rodzajach leczenia, terapii i edukacji. Dzięki ich wielkiemu zaangażowaniu Bartek stale robi postępy.

  Dziękuję również wszystkim, którzy do tej pory pamiętali o Bartku przekazując mu 1 % podatku. Środki te stanowiły duży wkład w kosztach poniesionych na dotychczasowe leczenie, terapię, specjalistyczne pomoce dydaktyczne oraz przybory plastyczne. To dzięki nim Bartek mógł korzystać z profesjonalnych pomocy logopedycznych, tak bardzo potrzebnych dla niego w obecnym okresie, gdy duży nacisk kładziony jest na sprawiający mu tak wiele trudności rozwój mowy. 

  Dziękuje serdecznie też wszystkim, dzięki którym powstała ta strona. Mam świadomość, że stworzenie i prowadzenie takiej strony wiąże się nie tylko z poświęconym czasem ale i z kosztami, na które obecnie nie mogła bym sobie pozwolić. Dzięki życzliwości osób, które zajmują się tym profesjonalnie Bartek posiada tak spójna i wyrazistą stronę.

  W imieniu Bartka i własnym jeszcze raz serdecznie dziękuję za wszelką pomoc jaka otrzymaliśmy do tej pory. 

   

  Beata, mama Bartka.